GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 4881264
nr 488 1264
Figurin
Rörstrand, höjd: 24 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
måndag 1 oktober 2007
kl 16:46:35
Rörstrand